DARMOWA DOSTAWA – od 220 zł!

(Inpost paczkomaty, Inpost kurier lub przesyłka pocztowa).

Zamówienia wysyłam w ciągu 2 dni roboczych

Większość zamówień wysyłana jest w następnym dniu roboczym po zamówieniu. Część zamówień wysyłam jeszcze tego samego dnia. Sporadycznie wysyłam później niż po dwóch dniach roboczych i wówczas informuję o opóźnieniu. Czas dostawy przez przewoźników podany jest poniżej, przy kosztach dostaw.

Zamówienia pakuję ekologicznie

Zamówienia pakuję w kartony i tekturowe koperty, nie owijam ich folią, sklejam papierową taśmą klejącą, wypełniam papierem (tylko jeśli potrzeba). Używam też ponownie kartonów, w których otrzymuję dostawy i zbieram kartony wśród znajomych. Jeżeli więc trafisz w swojej przesyłce na folię, foliową taśmę klejącą lub plastik, to znaczy, że są użyte ponownie, żeby się nie zmarnowały:)

Koszty dostawy

Koszty zależą od rodzaju i ilości kupionych produktów. System sam podlicza koszt dostawy, który widoczny jest w koszyku przed zakupem.

Poniżej przykładowe koszty dostawy:

1 . Przesyłka Pocztą Polską – czas dostawy 2-5 dni, koszt:

 • list polecony- 6,9 zł, taki list może mieć grubość do 2 cm, więc niewiele produktów mogę wysłać listem.
 • Paczka pocztowa dostawa do domu- 15,99 zł,
 • Paczka pocztowa odbiór w punkcie – 13 zł.

W przypadku wyboru Paczka pocztowa odbiór w punkcie, należy zaznaczyć punkt odbioru. Punkty można znaleźć na stronie http://odbiorwpunkcie.poczta-polska.pl.


2. Przesyłka kurierem DPD – czas dostawy 2 dni robocze, koszt:

 • płatność z góry – 19 zł,
 • przesyłka pobraniowa – 25 zł

3. InPost – czas dostawy 2 dni, koszt:

 • kurier dostawa do domu – 19 zł,
 • Paczkomat – 14,9 zł.

W przypadku wyboru przesyłki do Paczkomatu InPost należy zaznaczyć punkt odbioru. Paczkomaty można znaleźć na stronie https://inpost.pl/znajdz-paczkomat.


4. Odbiór osobisty z przedpłatą – koszt 0 zł.


5. Orlen Paczka (dawniej Ruch) – dostawa do punktu, czas dostawy 4-5 dni, 10,5 zł.

Punkty odbioru można znaleźć tutaj https://www.orlenpaczka.pl/pokaz-punkty/


Zamówienie możesz odebrać osobiście pod adresem:

Lipienica 5A

87-410 Kowalewo Pomorskie

woj. kujawsko-pomorskie

lub umówić się na odbiór w Kowalewie Pomorskim.

Inne informacje

 • Podane dni na realizację zamówienia są dniami roboczymi.
 • Zamówienie o wartości przekraczającej 220 zł wysyłam darmową przesyłką. Darmowa przesyłka jest realizowana poprzez paczkomaty Inpost, kuriera Inpost lub Pocztą Polską z dostawą pod wskazany adres. Proszę wówczas wybrać dogodny sposób przesyłki.
 • W przypadku złożenia następnego (osobnego) zamówienia, nie gwarantuję możliwości wysłania obu zamówień jedną i tą samą przesyłką, ale zawsze warto spytać, czy da radę jeszcze połączyć zamówienie:)
 • W przypadku płatności przelewem, płatności elektronicznej lub kartą płatniczą, początek biegu terminu dostawy produktu liczy się od dnia uznania rachunku bankowego sprzedawcy.
 • Jeżeli Klient nie jest obecny w chwili doręczenia przesyłki pod wskazanym przez niego adresem, doręczyciel zostawi awizo lub skontaktuje się telefonicznie w celu ustalenia nowego terminu doręczenia. W przypadku ponownego braku odbioru przesyłki, kiedy produkt zostanie odesłany do Sprzedawcy, ten skontaktuje się w celu ustalenia ponownej wysyłki i pokrycia kosztów przez Klienta ponownej przesyłki.
 • Dostawa Produktu odbywa się wyłącznie na terenie Polski.
 • Nie masz obowiązku sprawdzenia przesyłki przy kurierze, ale miło, gdybyś to zrobił/a. W razie czego, spisany protokół ułatwia mi proces reklamacyjny wobec przewoźnika:)