Jesteśmy malutką firmą z wielką wizją.

Chcemy odpowiadać na potrzeby osób, które zmieniają swój styl życia na bardziej ekologiczny i ekonomiczny.

Zaczynaliśmy od toreb na zakupy, a obecnie do wyboru mamy już kilkadziesiąt różnych produktów: higienicznych, tekstylnych, AGD czy naturalnych kosmetyków. Cały czas poszerzamy ofertę, żebyś w jednym miejscu mógł kupić to, co jest zgodne z Twoimi oczekiwaniami wobec eko produktów. Zapisz się na NEWSLETTER, żeby otrzymywać informacje o nowych produktach.

Torba ekologiczna, torba na zakupy, torby bawełniane, torby płócienne, milvo,Szanujemy naturę. Nie chcemy jej zaśmiecać i wpływać na zbytnie jej przekształcanie. Proponujemy produkty ekologiczne, które w znacznie mniejszym stopniu wpływają na środowisko naturalne, niż ich jednorazowe zamienniki. Staramy się wybierać produkty z naturalnych surowców, z lokalnych źródeł. Współpracujemy z Polskimi firmami, chociaż czasami proponujemy rozwiązania zagraniczne – niedostępne w Polsce, ale wprowadzające pozytywne zmiany w nurcie ekologicznym.

Torba ekologiczna, torba na zakupy, torby bawełniane, torby płócienne, milvo,Kolejnym plusem naszych produktów jest ich ekonomiczność. Produkty wielokrotnego użytku używane są przez długi czas. Stosunkowo niewiele wyższy koszt na początku, zwraca się bardzo szybko. Oszczędzasz swoje pieniądze i oszczędzasz zasoby natury.

Torba ekologiczna, torba na zakupy, torby bawełniane, torby płócienne, milvo,Nie zamierzamy nikogo nawracać, bo i nam daleko do wzorowego ekologicznego stylu życia. Zmiany wprowadzamy stopniowo, wybierając co rusz bardziej racjonalne decyzje. Ale wciąż zdarza się nam kupować jakiś plastik, dopada nas czasami konsumpcjonizm i niekiedy coś zmarnujemy, zamiast wykorzystać do końca. Nasze produkty kierujemy do osób, które są na podobnej drodze.  Jeżeli zmierzasz w kierunku eko, minimalizmu lub zero waste, ale nie jesteś w tym bezbłędny/a, to się pewnie świetnie zrozumiemy;)

Nasze ekologiczne podejście staramy się wprowadzać na każdym etapie: od planowania, poprzez szukanie producentów i dostawców, wybór surowców, sposób pakowania, aż do obsługi klienta. Więcej o naszych rozwiązaniach przeczytasz tutaj.

Torba ekologiczna, torba na zakupy, torby bawełniane, torby płócienne, milvo,A jeżeli coś przeoczyliśmy lub masz pomysł na lepsze rozwiązania, prosimy Cię o przesłanie uwag. Twój głos jest bardzo ważny, w końcu oferta jest dla Ciebie. Możesz się z nami skontaktować za pomocą formularza kontaktowego.