Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Show sidebar

Szczotka kuchenna do warzyw z włosia kokosowego, Z RĄCZKĄ, Ekoloco

15,99 
Szczotka kuchenna do warzyw z włosia kokosowego nadaje się do szorowania warzyw lub trudnych zabrudzeń. Może zastąpić tradycyjny druciak lub plastikową szczotkę. Jest to całkowicie naturalne włosie kokosa wplecione w metalowy drut. Włosie jest twarde i szorstkie. Rączka zrobiona jest z drewna.

Szczotka kuchenna do warzyw z włosia kokosowego, ekologiczny druciak Ekoloco

14,99 
Szczotka kuchenna do warzyw z włosia kokosowego nadaje się do szorowania warzyw lub trudnych zabrudzeń. Może zastąpić tradycyjny druciak lub plastikową szczotkę. Jest to całkowicie naturalne włosie kokosa wplecione w metalowy drut. Włosie jest twarde i szorstkie.

Rękawica do zmywania naczyń, zmywak naturalny – 100% len

8,00 
Rękawica do zmywania naczyń uszyta jest z naturalnego, polskiego, grubego lnu. To 100% surowy len o gramaturze 250 g/m2, nić bawełniana. Z tasiemką do zawieszenia. Ręcznie szyta w Polsce. Trwała i wytrzymała. Uszyta z naturalnej lnianej tkaniny. Po zużyciu można ją wyrzucić na kompost.

Ekologiczny zmywak, ściereczka lniana do mycia naczyń ZESTAW 3 SZT.

9,90 
Zestaw 3 zmywaków z lnu do mycia naczyń. Ekologiczny zmywak uszyty z naturalnego, polskiego, grubego lnu. To 100% surowy len o gramaturze 250 g/m2, nić bawełniana. Ręcznie robiony w Polsce. Trwały i wytrzymały. Uszyty z naturalnej lnianej tkaniny. Po zużyciu można go wyrzucić na kompost.

Ekologiczny zmywak, ściereczka lniana do mycia naczyń

3,60 
Ekologiczny zmywak uszyty z naturalnego, polskiego, grubego lnu. To 100% surowy len o gramaturze 250 g/m2, nić bawełniana. Ręcznie robiony w Polsce. Trwały i wytrzymały. Uszyty z naturalnej lnianej tkaniny. Po zużyciu można go wyrzucić na kompost.