Jak facet bada grunt? Poznaj oznaki, że mu się podobasz

Jest uroczy i Ci się podoba, ale jakie są oznaki, że jest to odwzajemnione uczucie? Jak facet bada grunt? Wszyscy chcemy wiedzieć, jak wiele ktoś naprawdę do nas czuje – jesteśmy tylko ludźmi. Nie musisz jednak czekać, aż on Ci to powie wprost, ponieważ myśli danej osoby znajdują odzwierciedlenie w mowie ciała, zachowaniu i działaniach, więc musisz zwrócić na to szczególną uwagę. Oto, w jaki sposób faceci badają grunt i subtelnie dają do zrozumienia, że im się podobasz.

Lubi wszystkie Twoje posty w mediach społecznościowych

Niezależnie od tego, co publikujesz, czy jest to zabawne, czy nie, jest on jedną z pierwszych osób, które lubią Twoje wpisy, lub pozostawia komentarz. Prześladowca? Nie, po prostu jeden z klasycznych znaków, że dużo o tobie myśli.

Śledzi wszystkie Twoje konta w mediach społecznościowych

Śledzenie Twojego profilu we wszystkich mediach społecznościowych i regularnie sprawdzanie „story” jest także jasnym znakiem świadczącym o tym, że mu się podobasz. Taki facet chce mieć pewność, że jest na bieżąco z Twoim życiem i rozmyśla, jak może stać się częścią Twoich codziennych planów.

Pamięta o drobiazgach

Jeśli rozmawiałaś z nim o różnych tematach jakiś czas temu, ale on wciąż pamięta drobne szczegóły, to kolejna z metod, jak facet bada grunt. Mowa o szczegółach takich jak na przykład: że żółty jest twoim ulubionym kolorem, że masz obsesję na punkcie jakiegoś serialu lub jak bardzo podobał Ci się konkretny deser, w przypadkowej restauracji. Dla ciebie może to nie być nic wielkiego, ale on pamięta o tych szczegółach, ponieważ bada grunt i mu zależy – to proste.

Śmieje się z Twoich żartów

Śmieje się z całego serca z twoich żartów i nie ma problemu z wygłupianiem się z tobą. Jeśli uważa Cię za zabawną, to już jesteś dla niego wyjątkowa. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli jesteście w towarzystwie, a on jest jedyną osobą, która naprawdę zauważa i śmieje się z Twojego żartu.

Żadna przysługa nie jest dla niego problemem

Jeśli facet Cię lubi, podświadomie będzie próbował pokazać ci, jak dobry byłby dla Ciebie w związku. Dlatego sposobem, w jaki facet bada grunt (nawet jeśli nie zaprosi cię na randkę), jest pomoc wszystkim, czego potrzebujesz. Przeprowadzka? Żaden problem. Potrzebujesz podwózki na lotnisko? Również załatwione. O ile nie jest naprawdę dobrym przyjacielem, zwykły kolega nie będzie zawsze wyświadczał Ci ogromnych przysług, chyba że coś do ciebie czuje.

Wyraźnie zaprzecza, że lubi inne kobiety, gdy jest z Tobą

Może drażniłaś się z nim na temat innej jego przyjaciółki, a może jesteście w barze i żartujesz, że powinien tam poderwać kogoś innego. Niezależnie od sytuacji, gdy pojawia się temat jego zainteresowania innymi kobietami, on stanowczo temu zaprzecza. Jest po prostu zbyt zdenerwowany, aby powiedzieć Ci, że jesteś kobietą, którą naprawdę jest zainteresowany – ponieważ nie jest pewien, co do niego czujesz.

Ciągle zaprasza cię na spotkania, a nie na randkę

Jeśli facet jest trochę nieśmiały, może nie chcieć narażać się na odrzucenie, dlatego zaprasza Cię na spotkania, które nie są randkami.

W jego umyśle, jeśli po prostu zaprasza cię do „spędzenia czasu” lub „pójścia na imprezę u przyjaciela, ale tylko jako przyjaciele”, eliminuje ryzyko odrzucenia, ponieważ nie zaprasza Cię na randkę. Niemniej jednak, takie zachowanie jest przykładem, jak facet bada grunt i świadczy o tym, że Cię lubi i nie jest pewien, co do niego czujesz.

Upewnia się, że wybierasz się na dane spotkanie, zanim sam się zdecyduje wybrać

Jeśli facet Cię lubi i bada grunt, będzie chciał Cię zobaczyć I spędzić z tobą czas – to w pewnym sensie oczywiste.

Oczywiście facet, który jest zbyt zdenerwowany, aby cię zaprosić na randkę, nie powie Ci o tym bezpośrednio, dlatego ważne jest, aby zwrócić uwagę na jego zachowanie. Tak więc sytuacja, w której facet nie wychodzi na miasto zbyt często, z wyjątkiem sytuacji, gdy wie, że Ty też dołączysz do grupy, jest jasnym sygnałem, że Cię lubi.